Image1\
 
 

ZACHODNIOPOMORSKIE WSPIERA POSZKODOWANYCH W WOJEWÓDZTWIE POMORSKIM

Zachodniopomorski Oddział Okręgowy PCK w Szczecinie prowadzi zbiórkę darów i funduszy na rzecz poszkodowanych w wyniku burz i nawałnic w województwie pomorskim. Pojawili się już pierwsi darczyńcy, którzy odpowiedzieli na czerwonokrzyski apel. Hipermarket Carrefour Szczecin Turzyn przekazał artykuły spożywcze oraz środki higieniczne i środków czystości o wadze 730 kg. Ponadto dary przekazał także  skład materiałów budowlanych „PSB Mrówka” w Gryfinie.  Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie udostępni samochód, który dostarczy zebrane dary do Pomorskiego Oddziału Okręgowego PCK w Gdańsku. 

Działania pomocowe PCK trwają nieprzerwanie. Dary rzeczowe można przekazywać  od poniedziałku - piątku w godz. 7.00 – 15.00 do Zachodniopomorskiego Oddziału Okręgowego PCK al. Wojska Polskiego 63. Najbardziej potrzebne są w dalszym ciągu:

 -kanistry do paliwa- żywność sucha długoterminowa
- baterie
- koce
- ręczniki
- papier toaletowy
- plastikowe miski i kubki jednorazowe
- płyny do naczyń 
- rękawiczki materiałowe (robocze)
- ręczniki kuchenne
- folia spożywcza
- środki higieny osobistej
- paliwo do pił i agregatów (benzyna 95)
- olej do smarowania łańcuchów do pił

 

Potrzebna jest też pomoc finansowa. Apelujemy o wpłaty abyśmy mogli jeszcze skuteczniej świadczyć pomoc. Wesprzyj akcje wpłacając darowiznę na numer rachunku bankowego z dopiskiem „PO BURZY”

16116022020000000277183060

Każda wpłata jest ważna, w imieniu poszkodowanych dziękujemy za wsparcie!

Informacja dla dziennikarzy.

Pierwszy transport darów będzie pakowany i wyjedzie ze Szczecina do Gdańska 25 sierpnia około godz. 8.00 spod budynku PCK al. Wojska Polskiego 63 (brama od ul. Piłsudskiego)

Serdecznie zapraszamy.

 

GALERIA

 
 
 
 
 

ZOO PCK Szczecin