Image1\
 
 

logo_zkdpPolski Czerwony Krzyż Biuro Zachodniopomorskiego Zarządu Okręgowego w Szczecinie zaprasza w dniu 2 lipca 2011 r. mieszkańców POWIATU KAMIEŃSKIEGO na akcję promocyjną honorowego krwiodawstwa ph. „Zbieramy KREW dla Polski”, którą PCK wraz z Grupą Muszkieterów organizuje w Polsce po raz czwarty.

W Kamieniu Pomorskim akcja promocyjna odbędzie się na parkingu przed sklepem Intermarche - ul. Wysockiego 3 w dniu 02 lipca 2011 r. w godz. 9.00 – 17.00.
Podczas akcji odbędzie się rodzinny konkurs rysunkowy na plakat promujący akcję „Zbieramy krew dla Polski”, konkurs wiedzy o PCK, rozdawnictwo materiałów promocyjnych, punkt pomiaru ciśnienia.
Spośród uczestników konkursu rysunkowego zostanie rozlosowanych 10 apteczek samochodowych.
Ponadto uczestnicy konkursu otrzymają drobne upominki.

Plakaty, które można rodzinnie wcześniej wykonać, promujące akcję „Zbieramy krew dla Polski” należy dostarczyć do stoiska PCK w dniu akcji do godz. 15.00. Losowanie apteczek odbędzie się w dniu 02.07.2011 r. o godz. 16.00. W losowaniu wyłonionych zostanie 10 zwycięzców, z których każdy otrzyma po jednej apteczce pod warunkiem zgłoszenia się do punktu losowania (Punkt Obsługi Klienta w INTERMARCHE) w ciągu 3 dni od losowania. Dodatkowo w każdym losowaniu zostanie wyłonionych pięciu rezerwowych zwycięzców, którzy uzyskają prawo do nagrody, pod warunkiem, że zwycięzcy wylosowani w pierwszej kolejności nie zgłoszą się po nią w wyznaczonym terminie.

 
 
 
 
 

ZOO PCK Szczecin