Z okazji 100 lecia Polskiego Czerwonego Krzyża, dnia 8 maja Polski Czerwony Krzyż organizuje dwie akcje, które będą miały charakter o ogólnopolskim zasięgu.

1. Godz. 11:00-15:00- układanie żywego znaku na Jasnych Błoniach. Osoby chętne do ustawienia się w znaku oraz osoby chętne do pomocy organizacyjnej i porządkowej proszone są o kontakt z p. Marzeną Malanowską  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  tel przez sekretariat 91-433-73-02

2. Godz. 14:00-17:00- kwesta na ulicach Szczecina. Osoby chętne zapraszamy do siedziby PCK w Szczecinie ul. Wojska Polskiego 63 (wejście od Piłsudskiego) piętro III pok.315 w celu pobrania puszki i dokumentów.

Puszki będą wydawane od godz. 14ej, a ok. 17ej w biurze PCK zacznie się rozliczanie zebranych datków. Osoby chętne do kwestowania proszone są o zgłaszanie się z dokumentem tożsamości ze zdjęciem- dowód osobisty, paszport, legitymacja szkolna itp. Osoby niepełnoletnie muszą przynieść zgodę rodziców na kwestowanie.

3. W przypadku pytań o kwestę proszę o kontakt z Agnieszką Czech  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  tel przez sekretariat 91-433-73-02

 

Ponieważ jest to akcja ogólnopolska z okazji 100 lecia PCK zapraszamy wszystkich chętnych, nie tylko dzieci, ale młodzież i dorosłych w różnym wieku także.

Zapraszamy serdecznie, razem możemy więcej !!

 
 
 
 
 

ZOO PCK Szczecin