Zachodniopomorski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

KSIĘGOWA

Miejsce pracy:

Zachodniopomorski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Szczecinie

al. Wojska Polskiego 63, 70 – 476 Szczecin

Opis stanowiska:

  • księgowanie dokumentów oraz ich weryfikacja pod względem formalnym i rachunkowym;
  • przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych;
  • wystawianie faktur sprzedażowych;
  • prowadzenie ewidencji kasowej;
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami;

Wymagania:

  • preferowane wyższe studia kierunkowe (Finanse, Rachunkowość, pokrewne);
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • znajomość ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego;
  • znajomość kadr i płac,
  • praktyczna znajomość MS Office;
  • znajomość obsługi programu Optima będzie dodatkowym atutem;
  • dobrze rozwinięte umiejętności planowania, organizacyjne oraz zarządzania czasem;
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracęw instytucji z tradycjami;
  • pracę w miłej atmosferze z profesjonalną kadrą;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • dużą różnorodność i dynamikę pracy;
  • poznanie struktury pracy organizacji pozarządowej o charakterze międzynarodowym;

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych

Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych do aplikacji prosimy dołączyć

 1.Klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu zawarcia umowy o pracę o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko księgowego  w Zachodniopomorskim Oddziałem  Okręgowym PCK w Szczecinie.

Klauzula informacyjna zgodna z RODO

Informujemy, że:

2. Celem zbierania danych jest rekrutacja na stanowisko księgowa

3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj.: Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

4. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przeprowadzenia procesu przeprowadzenia rekrutacji. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe rozpatrzenie Pani/Pana osoby w procesie rekrutacji.

5. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.

6. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.

7. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

8. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 miesięcy, licząc od dnia zakończenia rekrutacji.

ZOO PCK Szczecin