Dyrekcje Szkół Podstawowych klas 7 i 8 Szkół  Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego
 
Wydział Organizacyjny  Zachodniopomorskiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Szczecinie informuje, że  w  dniu 17 listopada 2017  roku w województwie zachodniopomorskim   odbędzie się etap szkolny  XXVI edycji  Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK w kategorii szkół podstawowych klasa 7 i 8, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych – szkoły przystępujące do olimpiady przesyłają zwrotne potwierdzenie swojego udziału - na e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W załączeniu przesyłamy  Uchwałę Nr 275/2017 Zarządu Glównego PCK z dnia 24.10.2017r., która zawiera terminarz poszczególnych etapów olimpiady oraz protokół z przebiegu olimpiady.
Pytania  na etap szkolny zostaną Państwu przesłane w formie papierowej drogą e-mailową,
 
Prosimy opiekunów wraz z uczestnikami o zapoznanie się z przesąłnymi materiałami, a po przeprowadzeniu etapu szkolnego przesłanie wypełnionego protokołu olimpiady do Zachodniopomorskiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Szczecinie do dnia 30 listopada br.
Przypominam, że uczniowie, którzy zajmą pierwsze miejsca w poszczególnych kategoriach szkół podczas etapu szkolnego zobowiązani są do przeprowadzenia wydarzenia sportowego przed etapem rejonowym olimpiady. Karta z wydarzenia sportowego jest przepustką, aby wziąć udział w etapie rejonowym, należy do niej dołączyć krótki opis akcji  - do 1 strony A4 wraz z foto akcji lub prezentacji (druk karty w załączniku).
Prosimy o przekazanie powyższych informacji zainteresowanym osobom. 
 
 
 
 
 

ZOO PCK Szczecin